Vyhľadávanie
Zjednodušujeme inštaláciu odvetrávacej škridly
Dátum publikovania
Sdílení

Odvetrávacia škridla od KM Beta bude nevyhnutnou súčasťou vašej strechy, ak chcete jednoduchým spôsobom odvetrať kanalizačné stúpačky, kuchyne, kúpeľne a WC. Odvetrávacia betónová škridla je zdokonalením plastovej odvetrávacej škridly. Je harmonickejšie začlenená do strešnej plochy, tzn. je zhodná svojou farebnosťou so základnou škridlou, výhodou je teda jej farebná stálosť a skvelá životnosť, poskytujeme na ňu záruku 50 rokov ako na ostatnú strešnú krytinu.

Odvetrávacia škridla má mnoho výhod, od konštrukčného riešenia, cez dizajn, až po montáž, ktorá ako sa dozviete nižšie, je jednoduchá a tiež od možnosti, kedy by ste museli zasahovať pri riešení odvetrávania napr. do fasády domu, je technicky príjemnejším a jednoznačne estetickejším riešením .

A poďme k samotnej montáži, ako to teda funguje. Vďaka našej inovácii spojením odvetrávacej škridly v priemere 150 mm a DHV fólie pomocou dvojdielneho hydroizolačného prestupového krúžku je montáž naozaj jednoduchá. Zostavenie škridly vrátane prestupového krúžku sa vykonáva klasicky mimo strechy. V mieste osadenia škridly sa vo fólii vyreže kruhová diera, spodná časť krúžku sa nasunie na vnútornú stranu fólie a horným krúžkom tlakom proti sebe ich jednoducho zacvakneme.

 

prostupovy krouzek

Odvetrávaciu škridlu samozrejme odporúčame prichytiť k strešnej late dvoma skrutkami a prípadne ochrániť pred poškodením snehom rozmiestnením protisnehových zábran.

 

odvetraci taska technicky kist

Vyhľadajte najbližšieho regionálneho manažéra na 3 kliky!

Regionálni manažéri KM Beta pôsobia po celej Slovenskej republike. Vyhľadajte toho najbližšieho k vám.

    Kalkulačky materiálu

    Využite naše kalkulačky materiálu prostredníctvom ktorých si jednoducho spočítate spotrebu daného materiálu.
    Spočítať