Vyhľadávanie
Akcia Beta Samet s darčekom zadarmo
Dátum publikovania
Sdílení

Doprajte svojej novej streche kvalitu za výhodných podmienok.
K strešnej krytine Beta v povrchovej úprave Samet teraz získate darček.

Pri nákupe každých 100 m2 krytiny Beta v úprave Samet získate celomedený pás Beta Rol (5 bežných metrov) za 1,00 € vrátane DPH. Napríklad napríklad pri odbere 243 m2 krytiny KM Beta Samet obdržíte dva celomedené pásy Beta Rol. Ak potrebujete pásov viac, môžete si ich počas akcie objednať za zvýhodnenú cenu.

Strešná krytina Beta s hladkou a matnou úpravou Samet ponúka komplexné riešenie, ktoré chráni strechu pred usadzovaním nečistôt, zabraňuje aj tvorbe machu a lišajníkov. Je možné ju použiť na novostavby aj staršie strechy so sklonom 12 - 90 °. Vyrábame ju z kvalitnej betónovej zmesi, s tromi ochrannými vrstvami. Takmer všetky prvky na streche vyrábame z rovnakého materiálu, vzhľad a funkčnosť vašej strechy nenarúšajú žiadne plastové diely. K dispozícii je v štyroch farebných variantoch: tehlová, višňová, hnedá, čierna. Tak ako pre všetky naše strešné škridly aj tu platí záruka 50 rokov s vedomím, že reálna životnosť je dvojnásobná. Celomedený pás Beta Rol spoločne s krytinou v úprave Samet je účinnou zbraňou na ochranu strechy. Beta Rol totiž obsahuje ióny medi, ktoré sa na streche uvoľňujú a predlžujú jej životnosť.

Akcia platí pre koncových zákazníkov a je obmedzená na prvých 50 objednaných a zaregistrovaných striech Beta Samet v období od 20.6.2024 až do 15.8.2024 s termínom dodania do 31.8.2024. Registráciu je možné uskutočniť elektronicky, zaslaním e-mailu na adresu: kmbeta@kmbeta.sk, kde do obsahu je potrebné uviesť meno a priezvisko, lokalitu miesta stavby a telefonický kontakt.

Vyhľadajte najbližšieho regionálneho manažéra na 3 kliky!

Regionálni manažéri KM Beta pôsobia po celej Slovenskej republike. Vyhľadajte toho najbližšieho k vám.

    Kalkulačky materiálu

    Využite naše kalkulačky materiálu prostredníctvom ktorých si jednoducho spočítate spotrebu daného materiálu.

    Spočítať