Vyhľadávanie
Povrchová úprava betónovej strešnej krytiny
Dátum publikovania
Sdílení

Dobrá strecha je základ a mala by každému domovu poskytovať tú najlepšiu ochranu. Pri jej výbere sú dôležité ako jej funkčné vlastnosti, tak bezpochyby aj estetická stránka. Naša betónová strešná krytina vyniká nielen svojou pevnosťou a odolnosťou proti rozmarnému počasiu, ale aj svojim dizajnom. Vyberie si teda každý.

Povrchová úprava podľa vášho vkusu

Máte jasnú predstavu alebo zatiaľ len premýšľate, akú krytinu a jej povrchovú úpravu vybrať. Nedá sa zastierať, že kvalitná povrchová úprava predlžuje životnosť škridiel, zaisťuje rovnomernú farebnosť v celej ploche a farebnú stálosť. Škridly vyrábame v niekoľkých farebných odtieňoch a troch povrchových úpravách. Môžete si tak vybrať podľa svojho vkusu a charakteru stavby.

Druhy povrchových úprav

Poďme sa teraz zoznámiť s jednotlivými povrchovými úpravami. Na výber máte z troch variantov.

Povrchová úprava Elegant je matnou a vskutku elegantnou variantou. Ak dávate prednosť matnému vzhľadu, je táto povrchová úprava to pravé pre vás. Potom už stačí zvoliť, či vám viac vyhovuje model Beta alebo klasika Hodonka a vybrať z ponúkaných farebných odtieňov ten správny pre váš dom.

strecha v tehlovej a višňovej farbe so strešným oknom

O nič menej elegantný nie je ani lesklý variant Briliant, ktorý dodá vašej streche ten správny šmrnc. Túto úpravu aplikujeme na modeloch krytiny Beta, Hodonka aj na modernom modeli Rota.

strecha v čiernej, hnedej a višňovej farbe

Inovatívna povrchová úprava Prima

Poslednou povrchovou úpravou, ktorú vám ponúkame, je inovatívna úprava Prima. Povrch týchto moderných betónových škridiel je obohatený o jemný mikrobetón. Tento mikrobetón vytvára dokonale hladký povrch a vďaka svojej najhladšej možnej úprave sa podobá glazúre pálených tašiek.

strecha v čiernej farbe strešnej krytiny typu Rota, Beta

Hlavnou prednosťou tohto druhu úpravy je to, že si vďaka kvalitnému spracovaniu hravo poradí s rôznymi poveternostnými vplyvmi, ako napríklad prudký dážď, vysoké teploty alebo mráz. Vďaka samočistiacemu povrchu sa znižuje usadzovanie machu, ktorý môže po čase narušiť vzhľad každej strechy. Na výber je potom v rôznych farebných odtieňoch pri modeli Beta, model Rota je dostupný v čiernej farbe.

Nech už zvolíte akúkoľvek z povrchových úprav, s našimi škridlami a ich úpravami nesiahnete vedľa.

 

Odporúčame

Vyhľadajte najbližšieho regionálneho manažéra na 3 kliky!

Regionálni manažéri KM Beta pôsobia po celej Slovenskej republike. Vyhľadajte toho najbližšieho k vám.

    Kalkulačky materiálu

    Využite naše kalkulačky materiálu prostredníctvom ktorých si jednoducho spočítate spotrebu daného materiálu.
    Spočítať